08
Ağu

Baskılı Beton

  • Desen Baskılı Beton ve Dekoratif Beton Uzmanları

    Evlerini çarpıcı bir şekilde iyileştirmek ve daha çekici ve şık hale getirmek isteyen bireyler, desen baskılı bir  beton araba yolu inşa  ederek onlara istenen sonucu verebilir.

    Yöntem, ahşap, parke taşları, arduvaz ve taş zemin kaplaması görünümü eklemek için taze dökülmüş beton alanına baskı yapmayı içerir.

    Ece baskılı beton yolların en iyi yanı, 15 yıl sonra bile aynı görünecek olmasıdır.

    Ayrıca beton çok sürdürülebilir bir malzeme olduğundan, diğer yapı malzemelerinin aksine çevreye çok az etkisi olacaktır.

Pavelink Driveways’de profesyoneller, ece’deki beton yolları daha estetik hale getirmek için kum, çimento ve su karışımına yaratıcılık, renk ve doku eklemek için çalışıyor. Yıllardır geleneği yenilikle harmanlayan, baskılı beton tesisat konusunda uzmanız.

Ne Yapıyoruz

Dayanıklı yüzey sağlayan gelişmiş formülü kullanarak sitemizde beton yapıyoruz. Yüzey için doğru tasarımı bulmak için mülkünüzün çevresini değerlendireceğiz. Baskılı betonun başarılı bir şekilde döşenmesini sağlamak için   en iyisini ortaya çıkaracak bir model seçmek önemlidir. Beton finişerlerimiz ,   seçimde size yardımcı olmak için her zaman oradadır. Pavelink Driveways’de çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Betonu renklendirmek için apt yöntemini kullanmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle uzman ekibimiz, görev için en çığır açan teknolojiyi kullanır. Genellikle, aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk şeması sağlanır. Ayrıca, size örnekler sağlayabiliriz.

Baskılı beton yolların döşenmesi söz konusu olduğunda  , bordür tasarımı önemli bir rol oynar. Ancak, araba yolunuz için doğru kenar, seçtiğiniz desene bağlıdır. Araba yollarınızın, teraslarınızın ve yollarınızın dayanıklı, benzersiz ve neredeyse hiç bakım gerektirmediğinden emin oluyoruz. Müşterilerimize çok sayıda tasarım ve renk seçeneği sunduğumuzdan, gerçekten orijinal araba yolları oluşturmak kolaydır. Baskılı beton maliyetimize gelince  , ücretleri cep dostu tutmaya çalıştık.

Dekoratif beton, yaz aylarında şık ve serin bir zemin sağlayan iç döşeme için de uygundur. Öte yandan, yerden ısıtma, rahat bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Desen baskılı beton yollarımız  yabani  otlardan arındırılmıştır. Her biri sert hava koşullarına sahiptir ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ek olarak, sürecimiz minimum kesintiye neden olacak şekilde tasarlanmıştır. Özelleştirilmiş baskılı beton Baskı beton araba yolumuzun kurulumuna sahip olarak, yeniden boyama veya solma dokusu hakkında endişelenmenize gerek yok. Beton kalıbımızı seçin ve geleneksel işaretleme ile karşılaşmış olabileceğiniz sorunları unutun.

Uygulanacak Fikirler

İki katlı bir tuğla eviniz varsa, bordürler de dahil olmak üzere granit desenli beton baskıyı tercih edebilirsiniz. Ana beton alanlar kum rengi sertleştirici ile boyanabilir, dekoratif kenarlar ise evinizin kaplama ve panjurlarına uyacak şekilde özel renklendirilebilir.  Bu tür tasarımlar için beton yol maliyetinizi öğrenmek için bir posta gönderin  .

Süpürge bitmiş baskılı beton İrlanda kurulumu, araba yolunun kenarlarını tuğla tarzı bir kenarlıkla damgalarken iyi bir fikir olabilir. İlginç bir bitiş için bordür için yanmış koyu kırmızı bir gölge kullanabiliriz.

Damgalı beton araba yolunuz için daha fazla fikir edinmek istiyorsanız, şimdi bizimle konuşun. Hatta size yaklaşık bir  baskılı beton yol fiyatları teklifi verebiliriz .