Kurumsal

Kısaca Biz!


Firmamızın 1997 Kurulmuş olup firmamız, baskı beton ve beton ürünleri konusunda profesyonel ve eğitimli kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. 2020 yılında ECE İNŞAAT TAAHHÜT BASKI BETON dönüşerek inşaat, baskı beton, tadilat dekorasyon alanında daha kapsamlı olarak yoluna devam etmektedir. Firmamızın temel felsefesi, benzersiz stiller ve mimariye sahip projeleri ışık hızında geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır. Ne istediğinize dair hazır bir eskiziniz olmasa bile – hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacağız.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla baskı beton, inşaat, tasarım, proje yönetimi, danışmanlık gibi pratik ve uygulamalı alanlarda çözüm ortağı olarak faaliyet gösteriyoruz.

50’den fazla uzman çalışan, 50’den fazla aktif proje ve 5000’den fazla tamamladığımız projeyle sektörün iş hacmi en yüksek baskı beton  firmalarından biriyiz. ECE BASKI BETON TAAHHÜT olarak ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiğimiz önemle yapı ve BASKI BETON sektörünün en güncel uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyoruz.