Kurumsal

Kısaca Biz!


Ece Baskı Beton Zemin Kaplamaları 1997 yılında kurulmuştur. Kentsel tasarım, peyzaj, projelendirme, uygulama hizmeti veren firma yurtiçinde çeşitli ölçekte ve türde projeler gerçekleştirmektedir. Özellikle ana konusu olan baskı beton uygulamaları ve projeleri konusunda küçük, büyük ölçekli birçok projeye imza atmıştır.

Araç yoları, yürüyüş yoları, kaldırımlar, havuz kenarları, rampalar, otopark alanları, cafe ve restaurant zeminleri, mağaza zeminleri, vb. gibi birçok uygulamaalanı bulunmaktadır.

Tasarımında, renk ve doku kalitesi ile farklılık yaratılmak istenen tüm zeminlere profesyonel ekip ve tecrübemizile hayatveriyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Beton Zemin Çözümleri, beton uygulamalılarını ve betona zemine uygulanabilecek diğer alternatif uygulamaları kapsayan geniş bir konudur. Şirketimiz zeminin kullanımına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak betona çok çeşitli uygulama ve ürünler sunar.

Hangi uygulamaya ihtiyacınız olduğuna emin değilseniz, zemininize özel kullanımının ve uygulamasının ne olması gerektiğini konusunda çözüm üretmek ve sizleri doğru yönlendirmek için hazırız.