Duvar Baskı Beton

Duvar Baskı Beton 

Geleneksel yöntemler yerine pratik ve uzun ömürlü sistemler ile tanışıyoruz. Özelikle farklı beklentileri olan kullanıcılar bu özel metotlara daha fazla ilgi duyuyorlar. Son dönemde etkili şekilde kullanılmaya başlanan duvar baskı beton sistemleri en ideal sonuçları her bakımdan sağlayan çok özel yöntemlerdir. Bu harika ve modern betonlar sizlere istediğiniz ahşap sıcaklığını ya da tarihi taş duvar tarzını anında yansıtacaklardır. Uygulamaları da oldukça kolay ve zaman almayan bu sistemler, dayanımlı ve şık duruşları ile her zaman tercih ediliyor.

Duvar Baskı Beton Nedir?

İnşaat sektörü son dönemde ciddi bir gelişme içinde. Özellikle yapılarda artık daha sistemsel ve özel ürünler kullanılıyor. Bunların en güzel örneklerinden biri olan duvar baskı beton uygulamaları, etkili sonuçları alabilmek adına çok özel ürünler. Renkleri, dokuları, desen alternatifleri ve dayanımları ile oldukça ilgi çekmekteler. Uzun yıllar boyunca özlem duyulan taş duvar motifler ve özel renkler için harika bir uygulama sunuyorlar. Her bakımdan kullanıldıkları alanlarda en özel sonuçları sağlayan bu ürünler, etkileyici ve kalıcı renkleri ile de tercih nedeni.

Baskı Sıva;

Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Güncel teknolojiler ile farklı ve güzel sonuçları artık her alanda alıyoruz. Daha özel araçlara biniyor, daha temiz yolları kullanıyor, daha konforlu evlerde ve ofislerde yaşıyoruz. Bu ideal sistemler sayesinde sizler de harika sonuçları en ideal seçimler ile gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel sistemlerden farklı olarak karşımıza çıkan bu özel sistemler, yenilikçi yapıları ile harika ve özgün tasarımları da sizlere sunuyor. Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Bu şekilde daha uzun süre, güzel ve dayanıklı bir kaplama sistemi kullanıyorsunuz. Kalıplar ile şekil verilen bu özel modeller, gerçek bir taş duvar izlenimini verdiği için oldukça harika sonuçları alabileceğiniz sistemler olarak karşımıza çıkıyorlar. Sizler de bu etkileyici ve farklı işlerim sayesinde daha şık, modern ve sağlam bir duvar kullanımına sahip olabilirsiniz. Son moda olan bu uygulamalar aynı şekilde dikkat çekicidirler. Özel duvar baskı sıva fiyatları konusunda bilgi almak için sizler de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Daha farklı ve özel bir sonucu alabilecek, uygun fiyatlar ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanımı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bir kez yaptığınız uygulama ile uzun yıllar sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.

Duvar Baskı Sıvanın Faydaları

Son dönemi mimarilerinin vazgeçilmezlerinden olan baskı beton kaplama uygulamasının kendi içinde de farklı uygulama alanları bulunmaktadır. Duvar baskı sıvada da bu farklı uygulama alanlarından bir tanesi olmaktadır. Tuğla kaplama ile aynı zamanda taş duvar kağıdı kullanılarak elde edilen ve istenilen desenlere tıpkı gerçekmiş gibi üç boyutlu desenler kazandırabilen bir uygulama tekniğidir. Duvarlarda derinlik sağlanmasında özel olarak dizayn edilmiş tasarımları etkili olmakta olup, hemen her duvara uygulanabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Duvar Baskı Beton Hizmeti

Duvar baskı beton uygulamaları da yine en çok sevilen ve çeşitli alanlarda daima tercih edilen bir dekorasyon uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu firma, oldukça üst düzey bir profesyonellikle duvar baskı beton uygulama işlemlerini de yerine getiriyor. Hangi baskı türünü kullanılacağına müşteriler diledikleri gibi bir karar verebiliyorlar. Sonrasında uzman ekipler uygulama sürecine geçiş yapıyorlar.

Duvar Baskı Beton Uygulama

Sitede sadece zemine uygulanan baskı beton değil ayrıca duvar baskı beton, epoksi, yapay kaya şelale, bisiklet yolu boyası gibi pek çok ürün ve hizmet de yer alıyor. Sitede yer alan ürünler çok kaliteli olmalarının yanı sıra aynı zamanda piyasaya göre çok da uygun fiyatlı. Ayrıca firma Türkiye’nin tüm illerine bu hizmeti veriyor.

Baskı betonu uzun yıllar kullanılabilir

Baskı betonu ister zemin isterse duvar baskı beton olsun son derece dayanıklı bir malzemedir. Bu nedenle uzun yıllar kullanım ömrü olmaktadır. Baskı betonu içerisindeki malzemelerin özelliği neticesinde çatlamalara kırılmalara ve çökmelere karşı son derece dayanıklıdır. Öte yandan yine baskı betonu iklim koşullarından da etkilenmez. Baskı betonu şeklindeki zemin kaplamalarının ya da duvar kaplamalarının profesyonel kuruluşlara yaptırmak gerekir. Beyoğlu Baskı Beton ülkemizde baskı beton çeşitlerini müşterilerine sunan montajını ve tasarımını yapan lider kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Duvar Betonu

Dış mekan yaşam alanınızı tazelemek için benzersiz bir şey mi arıyorsunuz? Wallcrete’i deneyin! Bu desen baskılı beton, sıkıcı, eski duvarları çok daha heyecan verici bir şeye dönüştürmenize olanak tanır. Çoğunlukla dış duvarlarda kullanılmasına rağmen, Custom Crete’de istediğiniz her şeyi duvar betonu yapmaktan çok mutluyuz – iç duvarlar, hatta köpek kulübeleri!

Duvar Betonu Nedir?

Wallcrete, duvar yapılarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış desen baskılı betondur. Wallcrete Dublin giderek daha popüler hale geliyor, binlerce dış mekanı çok daha cesur alanlara dönüştürüyor ve gerçekten sahiplerinin kişiliğini yansıtıyor. Geleneksel beton bir duvara yerleştirilemeyecek kadar ağır olabilir, bu nedenle duvar betonu aynı özelliklerin çoğuna sahiptir, ancak çok daha hafiftir ve uygulandığı alt yapı üzerindeki gerilimi azaltır.

Custom Crete, diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, desenli duvar betonu basabilir. Bu, dış duvarınızın dış alanınıza biraz kişilik kazandırabileceği anlamına gelir! Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı desen ve stile sahibiz, böylece zevkinize gerçekten uygun bir seçim yapabilirsiniz. Tuğla veya yığılmış kayalar gibi diğer malzemeleri taklit etmek için duvar betonu modelleyebiliriz. Wallcrete genellikle diğerlerine kıyasla daha iyi bir seçenektir çünkü daha ucuzdur ve daha uzun ömürlü olduğu bilinmektedir.

Özel Girit, duvarlarınızın en kaliteli olmasını sağlar

Duvar betonu genellikle mevcut duvarların üzerine yerleştirilse de, sizin için bir dış cephe duvarı oluşturmamızı isterseniz, bunu da yapabiliriz. Bir duvar yerleştirebilen ve bizim için duvar betonu hazırlayabilen harika müteahhitlerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Bu, tek bir işi tamamlamak için birden fazla farklı şirketi koordine etmeye çalışmaktan sizi kurtarır – hepsini sizin için yapabiliriz ve muhtemelen daha ucuza yapabiliriz. Ayrıca size zaman kazandırır, çünkü görevin her bir bölümünü mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak yeni duvar betonunuzun keyfini en kısa sürede çıkarmanızı sağlar.

Ayrıca bitmiş üründen tamamen memnun kalmanızı da sağlayacağız. Desen baskılı beton, profesyonelce ve doğru bir şekilde yapıldığında harika görünüyor. Desen paspasları yanlış yerleştirilirse veya beton düzgün yerleştirilmezse, ortalamanın altında bir sonuçla kalabilirsiniz. Custom Crete’de güler yüzlü personelimiz, desen baskılı beton konusunda on yıldan fazla deneyime sahiptir. Hizmetlerimizin birinci sınıf olduğunu ve bizimle çalışmayı seçerseniz, Dublin’in en iyi görünümlü duvar betonlarından bazılarına sahip olacağınızı garanti ediyoruz!

Ortak Uygulamalar:

 • İç ve Dış Duvarlar
 • Evler İçin Dış Cephe Kaplama
 • Sınır Duvarları
  Bahçe Barakaları ve Müştemilatı
 • Bahçe Duvarları
 • Şömine Çevresi
 • Başa Çıkma Taşları
 • Lentolar, Köşe Taşları ve Kemerler
  Hatta Balık Havuzları ve Köpek Kulübeleri.

İhtiyaç duyulan yetenekler, kullanılan beton ve sıva duvarlarının bir karışımı olsa da, kurulum için hazırlık ve prosedürün son derece özel aşamaları vardır; özellikle karmaşık olmamasına rağmen, büyük bir görevi başarmak için, montajcıların sıvanın uygulanması ve kullanılacak yüzey alanı ve ayrıca aşağıdakilerden oluşan işlemler hakkında tam bir anlayışa sahip olmaları kesinlikle önemlidir. yazı ve renklendirme prosedürleri ve her işe özel bir dokunuş katacak benzersiz dokunuşlar.

Baskı Beton Uygulamalarının Avantajları