08
Ağu

Desenli Baskı Beton

‘Ömür boyu süren ilk izlenimler!’

Desenli baskı betonu kurarak , mülkünüzün tüm görünümünü iyileştirecek ve değer katacak uzun ömürlü, dayanıklı, sorunsuz bir araba yolu veya veranda oluşturabilirsiniz . Bahçenize veya evinizin tarzına iltifat etmek için sizin tarafınızdan baskılı bir beton araba yolu tasarlanabilir.
Betonun çok yönlülüğü, bugün beton bir araba yolunu en popüler seçim yapan şeydir. Beton bir araba yolu
, ihtiyaçlarınıza veya yaratıcı fikirlerinize uyacak şekilde herhangi bir şekilde kalıplanabilir, çok çeşitli renk ve desenlere sahibiz ve
evinize bu ekstra kişiselleştirilmiş dokunuşu eklemek için elle çizilmiş tasarımlar sunabiliyoruz.

Önerebiliriz:

  • Samimi, müdahaleci olmayan, yükümlülük içermeyen ücretsiz fiyat teklifi
  • Kaliteli kurulum ve işçiliğin rehberliği ve güvencesi
  • Kendi kepçelerimizi ve çöp toplama kamyonumuzu kullanarak tüm zemin hazırlıkları
  • Kurulum sırasında aile kesintilerini en aza indirmek için verimli işçi
  • Renk ve desen seçimi
  • İhtiyaçlarınızı karşılamak için çekici, dekoratif kaplama
  • Düşük bakım gerektiren bir araba yolu veya veranda
  • Bakım sonrası tavsiye
  • Nihai sonuçların tüm beklentileri karşılamasını (veya aşmasını) sağlayan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyen samimi, profesyonel bir ekip
  • Tüm projelerin kalite ve dayanıklılık güvencesi, kullandığımız malzemeler her zaman İngiliz Standartlarını karşılamaktadır.

Kaliteli İşçilik

Saha hazırlığı ve inşaatı, seviye drenajı, rögar kapağı değişimleri ve genleşme derzlerinin montajı dahil olmak üzere projenizin tüm teknik yönleri ele alınacaktır. Tüm ganimetler, kendi çekici kamyonumuz kullanılarak saha dışına çıkarılacaktır – Atlama kullanmıyoruz.

Tüm işler kendi yüksek eğitimli teknisyenlerimiz tarafından yapılır – taşeron çalıştırmıyoruz.

Kurulumunuzun mümkün olan en kısa sürede ve minimum kesinti ile tamamlanmasını sağlamak için çaba gösterecek ve projenizin ilerleyişi hakkında sizi her zaman bilgilendireceğiz.

Araba yollarımız, sürekli değişen, öngörülemeyen İngiliz hava koşullarının yanı sıra tekrarlanan kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Kalite güvenceli malzemelerin montajının kaliteli işçiliği, önümüzdeki yıllarda bozulmamış görünmeye devam edecektir.

Kaliteli Malzemeler

Minimum 100 mm derinliğe kadar Birinci Sınıf Taş Ocağı Kullanılmış Taş veya geri kazanılmış taş kullanıyoruz – betonun çökmesine neden olacağı için kırık tuğla kullanmıyoruz .

Kullandığımız beton hava katkılı olup, harmanlama tesisinde eklenen fiber hasır donatı sayesinde normal betona göre %25 daha sağlamdır. Evsel kullanım için minimum 200 mm ve ticari kullanım için 400 mm derinliğe monte ediyoruz.

Tesisatları her zaman kaymaz bir kaplama ile yalıtıyoruz ve hava durumuna bağlı olarak projeleri bir hafta içinde tamamlamayı hedefliyoruz.