16
Ağu

Burdur Baskı Beton

Burdur Baskı Beton

Baskı Beton Nedir?

Tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. 1997′ lı yıllardan itibaren kullanılan endüstriyel zemin yelpaze çeşitidir. Günümüzde kilit taşın önemini yitirmesi ile daha yaygın kullanılmaya başlayan baskı beton bir zemin uygulamasıdır. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojik yeni innavasyon olmasıdır. Birbirinden farklı desen ve renklerde her zemine uygulanabilir olması her mekan ve çevreye ihtiyacına özel özel olarak yollar, parklar, bahçeler, benzin istasyonları, otoparkalar ve her duvarlara v.s bu uygulamayı gerçekleştirebiliriz.

Antik bir görünüme sahip olması sayesinde kültürel ve geleneksel temayı yansıtabilir. Günümüzde tercih edilen bu endüstriyel beton sistemleri hem uzun ömürlü hem de estetik açıdan sizlere hitap etmesiyle talebi arz oluşturmuştur. Alanında uzman ekibimizle sizlere bu konuda isteğiniz renk desen doğrultusunda tavsiyeler veriyor müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önerilerinizi ve eksiklikleri tamamlıyoruz.

Baskı Beton firması olarak İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Her zemine uygulanabilecek baskı beton tasarım uygulamaları yapmaktayız. Mimarideki yeri için lütfen
bağlantıya tıklayın.

Baskı Betonun Ömrü Ne Kadardır?

Benzer uygulamalara göre çok daha sağlam, kaliteli ve uzun ömürlü olan bu uygulama aynı zamanda çokta ekonomiktir. Kauçuk baskı beton kalıplarımız elastik ve sonsuz desen seçeneği ile diğer kalıplara göre daha avantajlıdır. Elastik yapısı sayesinde tüm kaplama yüzeylerde ve duvarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz%90 doğal malzemelerden oluşan desenli beton kalıpları sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur.

Baskı Beton Hizmetleri

Peyzaj düzenlemelerinde ve yapı hizmetlerinde en çok karşımıza çıkan uygulamalardan biri olan baskı beton uygulaması yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ve dayanıklılık süresi uzun yılları bulan bir zemin kaplama yöntemidir. Günümüzde pek çok alanda karşımıza çıkan bu uygulamanın iç malzemelerinde granit ve renklendirme ürünleri bulunmaktadır. Kullanıldığı her alana kolayca uyum sağlayan ve istenilen tasarımlara uygun renklerde uygulanabilen bu zemin kaplama uygulaması AVM, parklar, yürüyüş yolları, cafe ve restoranlar, turistik tesisler gibi yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

MD Yapı baskı beton uygulamasında sektörde ön plana çıkan isimlerden biri olarak her zaman gelişimi desteklemiş ve müşterilerine her zaman daha iyi kalitede hizmet sunabilmeyi amaç edinmiş başarılı isimlerden biridir. İstanbul baskı beton tasarımları konusunda insanların aklına gelen ilk isimlerden biri olması güvenilirlik ve kalitenin bir göstergesi olarak firmanın gurur tablolarından biridir.

Burdur Baskı Beton Fiyatları

Baskı betonun fiyatlarını belirleyen sadece tek bir etken yoktur. Baskı beton yapacağınız yere ve baskı betonun cinsine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Baskı Beton Tutarları Neye Göre Belirlenir?

Baskı betonun en önemli özelliklerinden birisi fiyat uygunluğudur. Diğer zemin seçeneklerine göre baskı beton daha ucuzdur. İstanbul baskı beton için de belirleyici unsurlardan olan; baskı beton sisteminin yapılacağı alanın metre karesi, betona yapılacak olan boya ya da cila ve baskı betonun kalıbıdır.

Baskı beton fiyatları bütün bunlara göre değişkenlik gösterebilir. Baskı betonun fiyatı elbette müşterinin tercihlerine göre değişkenlik gösterir. Alanın hacmi ya da boya ve cila gibi unsurlar kişinin tercihine bağlıdır. Betonun, kalıbın ya da boyanın kalitesi de göz önünde bulundurulmalıdır.

Baskı Beton Firmaları

Baskı beton zemin kaplama uygulaması genel anlamda en çok tarihi mekanlar için tercih edilmekte olan ancak diğer yaşam alanlarında da sıklıkla karşımıza çıkan başarılı uygulamalardan biridir. Her alana uygum sağlaması nedeni ile en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan baskı beton aynı zamanda uzun yıllar koruduğu görünümü ve dayanıklı yapısı ile memnuniyet sağlamaktadır.

MD Baskı Beton, istediğiniz alanlara özel tercih edeceğiniz tasarım ve renklerle baskı beton uygulamaları yapan, İstanbul tasarım firmaları arasında öne çıkan başarılı isimlerden biridir. 2012 yılından bu yana farklı dekorasyon firmaları ile kaliteli işlere imza atan MD Yapı her daim gelişen ve gelişmeyi amaç edinen bir firmadır. Profesyonellik yapılan işlerin daha verimli olmasını sağlıyor.

Baskı beton firmaları arasında akla gelen ilk isimlerden olması ise firmanın güvenilir ve kaliteli oluşunun en somut halidir. Hizmetlerimiz ve tasarımları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yapı Ürünü Olarak Baskı Beton

Baskı Beton genellikle yanlış bir şekilde çimento olarak bilinir, ancak gerçekte çimento terimi, betonu oluşturan tek bir bileşeni ifade eder. Beton karışımındaki agreganın boyutu, betonun planlanan kullanımına bağlı olarak değişebilir. Kullanılan tipik yapısal bina için, çakıl boyutundaki agregalarla beton oluşturulur, ancak daha ince işler ve daha pürüzsüz tamamlanmış yüzeyler için agrega olarak daha ince kumlar kullanılabilir.

İlk karıştırıldığında beton, ihtiyaç duyulan herhangi bir türe göre şekillendirilebilen dökülebilir bir bulamaçtır. Daha sonra Baskı beton işlemleri gibi yavaş yavaş sertleşir. Sertleşme süreci aylarca hatta yıllarca devam eder, ancak birkaç günlük kür birçok kullanım için yeterince sertleşir.

Pek çok uygulamada beton, döşeme içine çelik metal destek teli veya inşaat demiri konularak güçlendirilir. Mukavemeti artıran veya yavaş kuruma süresini artıran maddeler gibi diğer bileşenler de karıştırma işlemine dahil edilebilir.

  • Desen Baskılı Beton ve Dekoratif Beton Uzmanları

    Evlerini çarpıcı bir şekilde iyileştirmek ve daha çekici ve şık hale getirmek isteyen bireyler, desen baskılı bir  beton araba yolu inşa  ederek onlara istenen sonucu verebilir.

    Yöntem, ahşap, parke taşları, arduvaz ve taş zemin kaplaması görünümü eklemek için taze dökülmüş beton alanına baskı yapmayı içerir.

    Ece baskılı beton yolların en iyi yanı, 15 yıl sonra bile aynı görünecek olmasıdır.

    Ayrıca beton çok sürdürülebilir bir malzeme olduğundan, diğer yapı malzemelerinin aksine çevreye çok az etkisi olacaktır.

Pavelink Driveways’de profesyoneller, ece’deki beton yolları daha estetik hale getirmek için kum, çimento ve su karışımına yaratıcılık, renk ve doku eklemek için çalışıyor. Yıllardır geleneği yenilikle harmanlayan, baskılı beton tesisat konusunda uzmanız.

Ne Yapıyoruz

Dayanıklı yüzey sağlayan gelişmiş formülü kullanarak sitemizde beton yapıyoruz. Yüzey için doğru tasarımı bulmak için mülkünüzün çevresini değerlendireceğiz. Baskılı betonun başarılı bir şekilde döşenmesini sağlamak için   en iyisini ortaya çıkaracak bir model seçmek önemlidir. Beton finişerlerimiz ,   seçimde size yardımcı olmak için her zaman oradadır. Pavelink Driveways’de çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Betonu renklendirmek için apt yöntemini kullanmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle uzman ekibimiz, görev için en çığır açan teknolojiyi kullanır. Genellikle, aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk şeması sağlanır. Ayrıca, size örnekler sağlayabiliriz.

Baskılı beton yolların döşenmesi söz konusu olduğunda  , bordür tasarımı önemli bir rol oynar. Ancak, araba yolunuz için doğru kenar, seçtiğiniz desene bağlıdır. Araba yollarınızın, teraslarınızın ve yollarınızın dayanıklı, benzersiz ve neredeyse hiç bakım gerektirmediğinden emin oluyoruz. Müşterilerimize çok sayıda tasarım ve renk seçeneği sunduğumuzdan, gerçekten orijinal araba yolları oluşturmak kolaydır. Baskılı beton maliyetimize gelince  , ücretleri cep dostu tutmaya çalıştık.

Dekoratif beton, yaz aylarında şık ve serin bir zemin sağlayan iç döşeme için de uygundur. Öte yandan, yerden ısıtma, rahat bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Desen baskılı beton yollarımız  yabani  otlardan arındırılmıştır. Her biri sert hava koşullarına sahiptir ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ek olarak, sürecimiz minimum kesintiye neden olacak şekilde tasarlanmıştır. Özelleştirilmiş baskılı beton Baskı beton araba yolumuzun kurulumuna sahip olarak, yeniden boyama veya solma dokusu hakkında endişelenmenize gerek yok. Beton kalıbımızı seçin ve geleneksel işaretleme ile karşılaşmış olabileceğiniz sorunları unutun.

Baskılı Beton Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Baskılı betonun önemli avantajlarını tartışacağız. Aslında, baskılı betonu kurmayı düşünmeniz gereken en popüler beş nedeni seçtik.

Desen Baskılı Beton Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, desenli beton (aynı şekilde damgalı beton olarak da bilinir), betonun bir alt tabana yerleştirilmesini içerir, ardından bir renk kullanılır ve ardından bir sertleştirici kullanılır. Bu, normalde yüzeyinizi üretmek için blokların kullanılmasını içeren geleneksel betonlamadan farklıdır.

Beton bir kez ıslandığında, bu, desenin kullanıldığı zamandır. En yaygın olanları tuğla, dokulu taş ve kesme taş olan çeşitli baskılar arasından seçim yapabilirsiniz. Desenli beton, evdeki mülkler için popüler bir seçenektir, özellikle evinizi kaldırıma ilgi duydukları için araba yollarını kaplar.

1- Kaliteli baskı

Dikkate alınması gereken en önemli şey, basılı betonun kalitesidir. Taze beton, uygun şekilde döşenmesi için aşırı özen, özveri ve sabır gerektirir, daha az türü tutarsız hale gelir ve sonuçta eksik ve yapısal olarak kötü bir beton zemin elde edersiniz.

Çoğu zaman, bir profesyonel bir sette 6-8 sert matsa ve bir adet çok yönlü mat kullanır. Araba yolunun en dar alanını kaplamak için yaklaşık 6 paspas gerekirken, tahmin edebileceğiniz gibi esnek paspaslar, sert paspasların sığmayacağı alanlara erişmek ve bunları yazdırmak için kullanılır. Çoğu matbaa matının 600mm x 600mm boyutlarında gelmesini bekleyebilirsiniz, ancak mat boyutuyla ilgili çok yönlülük vardır, sadece matları ne kadar büyük istediğinizi anlamanız ve ardından en iyi fiyatları araştırmanız gerekir.

2- Renk Tutarlılığı

Renk tutarlılığı, zemin kaplamanızın bulmaya çalıştığınız renge ulaşmasını sağlamak için baskılı betonu kurarken düşünmeniz gereken bir şeydir. Desenli betonun ana unsurları renkli yüzey sertleştirici ve antika kalıp ayırıcılardan oluşur.

Renk yüzey alanı sertleştirici etkin bir şekilde uygulanmazsa veya yeterli miktarda yoksa, kötü bir son görünüme neden olur. Bu, özellikle perakende mağaza zemin kaplaması gibi daha büyük endüstriyel işlerde fark edilir.

Büyük ticari görevler için çok sayıda beton sevkiyatı gerekecek ve bu her beton karışımında hafif renk farklılıklarına yol açacaktır. Yüzey alanı sertleştirici kullanıldığında renklerin birbirine uyması sağlanır. Bu, tamamlanması birkaç günden fazla süren daha büyük işler için idealdir.

Her metrekare desenli beton için yaklaşık 2,5 kg renkli yüzey alanı sertleştiriciye ihtiyacınız olacaktır. Araba yolları, park yerleri ve eylemler gibi yoğun trafik alanlarına uygularken, fazladan trafiğe katlanmak için daha fazla sertleştirici uygulamanızı tavsiye ederiz.

Şunu unutmayın: Halihazırda boyanmış beton satın alıyorsanız, görünümünü etkileyeceğinden sertleştirici ile daha fazla güçlendiremezsiniz. Ayrıca, betonu önceden boyanmış olarak satın alıyorsanız, betonun etkili bir şekilde karıştırıldığından emin olun. Aksi takdirde, bir kez daha bu, kalitesiz, düzensiz bir bitişe neden olacaktır.

Baskı Beton

Duvar Baskı Beton

Zemin Baskı Beton

Baskı Beton Fiyatları

Baskı Beton Sistemleri